Keresés

Részletes keresés

aquilator Creative Commons License 2009-02-17 20:33:34 9

 

 Had koszonjem meg mindannyiotok hsz-at ( paran kihagyhattak volna:)

w.ulrichfun velemenyet kiragadva, megosztanam veletek nehany gondolatom.

 

Sokkal kozelebb is van delfin show mint Sharm el sheikh es nem is keves; Belgium;Nemetorszag (legalabb 4); Franciaorszag; Spanyol es Olaszorszagrol ahol legalabb feltucat talalhato. Meg  Finnorszagban is van;), sot Bulgariaban es Ukrajnaban is:DD

 

Dear Ulrichfun-om annyit legyszi elolegezz meg nekem inteligenciailag ;); hogyha  a nemetjuhaszok erdekelnenek akkor egy "nemetjuhasz szagerto kerestetik" szeru topikot inditottam volna.

 

Megegyszer, mindenkinek  koszonom a biztatas; de meg nem adom fel !

 

DELFINIDOMAROK JELENTKEZZETEEEEEEK !!!  ;)

gollam75 Creative Commons License 2009-02-17 12:55:25 8

Sharm El Sheikben is csak cirkuszi bohócoknak használják őket, persze be lehet fizetni jó pénzért velük együtt uszikálásra, de az koránt sem terápiás jellegű.

Horváth országban nincs ilyen?

A hozzászólás:
w.ullrichfun Creative Commons License 2009-02-17 11:34:10 7

Olvasd el: Robert Merle - Állati elmék c. könyvét.

Hidd el érdemesebb, mint delfin idomárt keresni, ahhoz igen messze kéne utaznod, tudtommal földrajzilag a legközelebbi a Sínai-félsziget déli részén, Sharm el Sheikh környékén van.

 Miért nem elégszel meg a németjuhászok képességeivel itthon?

Az intelligenciájuk csodákra képes jó kezekben.

Előzmény:
aquilator Creative Commons License 2009-02-16 23:32:06 -

 

Ezuton elek topiknyitoi privilegiumommal es megejtem az elso bejegyzesem;

melyet az ide latogatok es/vagy irok koszontesere szentelek!

 

 SZIASZTOK

 

 

Csak remelni merem, hogy egyaltalan letezik magyar delfin vagy esetleg foka idomar.

Megvallom ferfiasan par napja mar csak a netet bujom es szinte szo szerint elmerultem a temaban szorfozes kozben.

De minel melyebbre merulok annal tobb kerdessel talalom szembe magam.

 

Talan nem hiu abrand , hogy it az indexen ralelek valakire aki megvalaszolja kerdeseim.

 

Addig is turelmesen varok a kapasra....

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!