|
|
|
|
 |
aquilator
2009-02-17 20:33:34
|
9
|
Had koszonjem meg mindannyiotok hsz-at ( paran kihagyhattak volna:)
w.ulrichfun velemenyet kiragadva, megosztanam veletek nehany gondolatom.
Sokkal kozelebb is van delfin show mint Sharm el sheikh es nem is keves; Belgium;Nemetorszag (legalabb 4); Franciaorszag; Spanyol es Olaszorszagrol ahol legalabb feltucat talalhato. Meg Finnorszagban is van;), sot Bulgariaban es Ukrajnaban is:DD
Dear Ulrichfun-om annyit legyszi elolegezz meg nekem inteligenciailag ;); hogyha a nemetjuhaszok erdekelnenek akkor egy "nemetjuhasz szagerto kerestetik" szeru topikot inditottam volna.
Megegyszer, mindenkinek koszonom a biztatas; de meg nem adom fel !
DELFINIDOMAROK JELENTKEZZETEEEEEEK !!! ;) |
|
 |
gollam75
2009-02-17 12:55:25
|
8
|
Sharm El Sheikben is csak cirkuszi bohócoknak használják őket, persze be lehet fizetni jó pénzért velük együtt uszikálásra, de az koránt sem terápiás jellegű.
Horváth országban nincs ilyen? |
|
A hozzászólás:
 |
w.ullrichfun
2009-02-17 11:34:10
|
7
|
Olvasd el: Robert Merle - Állati elmék c. könyvét.
Hidd el érdemesebb, mint delfin idomárt keresni, ahhoz igen messze kéne utaznod, tudtommal földrajzilag a legközelebbi a Sínai-félsziget déli részén, Sharm el Sheikh környékén van.
Miért nem elégszel meg a németjuhászok képességeivel itthon?
Az intelligenciájuk csodákra képes jó kezekben. |
|
Előzmény:
 |
aquilator
2009-02-16 23:32:06
|
-
|
Ezuton elek topiknyitoi privilegiumommal es megejtem az elso bejegyzesem;
melyet az ide latogatok es/vagy irok koszontesere szentelek!
SZIASZTOK
Csak remelni merem, hogy egyaltalan letezik magyar delfin vagy esetleg foka idomar.
Megvallom ferfiasan par napja mar csak a netet bujom es szinte szo szerint elmerultem a temaban szorfozes kozben.
De minel melyebbre merulok annal tobb kerdessel talalom szembe magam.
Talan nem hiu abrand , hogy it az indexen ralelek valakire aki megvalaszolja kerdeseim.
Addig is turelmesen varok a kapasra....
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|