|
|
|
|
 |
monnyo
2009-02-17 11:22:25
|
1564
|
Én találtam a weboldalon vitorlafülűeket is. :) |
|
A hozzászólás:
 |
lilikusz
2009-02-17 10:53:43
|
1563
|
Biztos jó az a link? Mert ott én brit cicákat találtam?
|
|
Előzmény:
 |
shine_adonis
2009-02-17 10:49:37
|
1562
|
Adonist, a MC-t Kistelek mellől vásároltam egy tenyészetből, Shine Cat a nevük. Weblapjuk készülőben van, úgy tudom. Az orit ajándékba kaptam Gyöngyössolymosról. A lapjuk: http://www.pearlfalcons.atw.hu/
Az itt szereplő Jáde a mi Prissynk anyucija. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|