Keresés

Részletes keresés

monnyo Creative Commons License 2009-02-17 11:22:25 1564

Én találtam a weboldalon vitorlafülűeket is. :)

A hozzászólás:
lilikusz Creative Commons License 2009-02-17 10:53:43 1563
Biztos jó az a link? Mert ott én brit cicákat találtam?
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-02-17 10:49:37 1562

Adonist, a MC-t Kistelek mellől vásároltam egy tenyészetből, Shine Cat a nevük. Weblapjuk készülőben van, úgy tudom. Az orit ajándékba kaptam Gyöngyössolymosról. A lapjuk: http://www.pearlfalcons.atw.hu/

Az itt szereplő Jáde a mi Prissynk anyucija.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!