Keresés

Részletes keresés

lilikusz Creative Commons License 2009-02-17 10:53:43 1563
Biztos jó az a link? Mert ott én brit cicákat találtam?
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-02-17 10:49:37 1562

Adonist, a MC-t Kistelek mellől vásároltam egy tenyészetből, Shine Cat a nevük. Weblapjuk készülőben van, úgy tudom. Az orit ajándékba kaptam Gyöngyössolymosról. A lapjuk: http://www.pearlfalcons.atw.hu/

Az itt szereplő Jáde a mi Prissynk anyucija.

Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-02-17 08:39:29 1551

Nagyon gyönyörű mind a kettő.Meg lehet kérdezni honnan vannak?

Nekem ori-ban még a kék és a cirmos is tetszik, de már 9-en vagyunk a perzsáimmal együtt és Alien nagyon nehezen dolgozza fel az új jövevényeket (még a kutyákat is, hisztériás rohamot kap...), ezért inkább megelégszem ennyivel.:-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!