|
|
|
|
 |
lilikusz
2009-02-17 10:53:43
|
1563
|
Biztos jó az a link? Mert ott én brit cicákat találtam?
|
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-02-17 10:49:37
|
1562
|
Adonist, a MC-t Kistelek mellől vásároltam egy tenyészetből, Shine Cat a nevük. Weblapjuk készülőben van, úgy tudom. Az orit ajándékba kaptam Gyöngyössolymosról. A lapjuk: http://www.pearlfalcons.atw.hu/
Az itt szereplő Jáde a mi Prissynk anyucija. |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-02-17 08:39:29
|
1551
|
Nagyon gyönyörű mind a kettő.Meg lehet kérdezni honnan vannak?
Nekem ori-ban még a kék és a cirmos is tetszik, de már 9-en vagyunk a perzsáimmal együtt és Alien nagyon nehezen dolgozza fel az új jövevényeket (még a kutyákat is, hisztériás rohamot kap...), ezért inkább megelégszem ennyivel.:-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|