Keresés

Részletes keresés

monnyo Creative Commons License 2009-02-17 10:12:37 1561

Jah bocsánat én általánoságban értelmeztem a "mennyit szánunk macskára" kérdést.

Logika az nincs benne! Ne is keresd... :))

A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2009-02-17 10:05:09 1560

a logikád érdekelt volna...))

 

A számomra em tetsző dolgok ára se érdekel.

Előzmény:
monnyo Creative Commons License 2009-02-17 09:35:46 1556

Nah látom alakul a kavarodás! Én thai cicát néztem... úgy kerültem ide. Az oriengtális pedig a vitorlafülű... az pedig egy kérdés volt mennyit szánunk cicára.

Picit olvass vissza. ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!