|
|
|
|
 |
monnyo
2009-02-17 10:12:37
|
1561
|
Jah bocsánat én általánoságban értelmeztem a "mennyit szánunk macskára" kérdést.
Logika az nincs benne! Ne is keresd... :)) |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2009-02-17 10:05:09
|
1560
|
a logikád érdekelt volna...))
A számomra em tetsző dolgok ára se érdekel. |
|
Előzmény:
 |
monnyo
2009-02-17 09:35:46
|
1556
|
Nah látom alakul a kavarodás! Én thai cicát néztem... úgy kerültem ide. Az oriengtális pedig a vitorlafülű... az pedig egy kérdés volt mennyit szánunk cicára.
Picit olvass vissza. ;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|