Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2009-02-17 10:05:09 1560

a logikád érdekelt volna...))

 

A számomra em tetsző dolgok ára se érdekel.

lilikusz Creative Commons License 2009-02-17 09:54:51 1559
Én csak kiváncsiságból megkérdeztem hogy mennyit szánnál rá de ha nem tetszenek akkor teljesen mindeggy. Az a lényeg hogy olyan cicót válassz ami neked tetszik és kedves.
A hozzászólás:
monnyo Creative Commons License 2009-02-17 09:35:46 1556

Nah látom alakul a kavarodás! Én thai cicát néztem... úgy kerültem ide. Az oriengtális pedig a vitorlafülű... az pedig egy kérdés volt mennyit szánunk cicára.

Picit olvass vissza. ;)

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2009-02-17 09:15:02 1555

Megkérdezhetem,ha nem tetszik,akkor miért érdekes az ár??

 

Valóban nem vagyunk egyformák,mindenkinek más tetszik,igy van ez jól..)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!