|
|
|
|
 |
ziko3
2009-02-17 10:05:09
|
1560
|
a logikád érdekelt volna...))
A számomra em tetsző dolgok ára se érdekel. |
|
 |
lilikusz
2009-02-17 09:54:51
|
1559
|
| Én csak kiváncsiságból megkérdeztem hogy mennyit szánnál rá de ha nem tetszenek akkor teljesen mindeggy. Az a lényeg hogy olyan cicót válassz ami neked tetszik és kedves. |
|
A hozzászólás:
 |
monnyo
2009-02-17 09:35:46
|
1556
|
Nah látom alakul a kavarodás! Én thai cicát néztem... úgy kerültem ide. Az oriengtális pedig a vitorlafülű... az pedig egy kérdés volt mennyit szánunk cicára.
Picit olvass vissza. ;) |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2009-02-17 09:15:02
|
1555
|
Megkérdezhetem,ha nem tetszik,akkor miért érdekes az ár??
Valóban nem vagyunk egyformák,mindenkinek más tetszik,igy van ez jól..))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|