|
|
|
|
 |
w.ullrichfun
2009-02-17 11:34:10
|
7
|
Olvasd el: Robert Merle - Állati elmék c. könyvét.
Hidd el érdemesebb, mint delfin idomárt keresni, ahhoz igen messze kéne utaznod, tudtommal földrajzilag a legközelebbi a Sínai-félsziget déli részén, Sharm el Sheikh környékén van.
Miért nem elégszel meg a németjuhászok képességeivel itthon?
Az intelligenciájuk csodákra képes jó kezekben. |
|
 |
gollam75
2009-02-17 08:21:04
|
4
|
Miért is van szükséged delfin idomárra?
Nem is tudok olyan helyet itt mo.-n ahol egyáltalán lehetőség lenne erre.Fókát az állatkertben el tudok képzelni, mármint idomítani, esetleg a Tropicarium?
Csak ötlet. |
|
 |
Takoca_
2009-02-16 23:47:22
|
0
|
| Találtál egy delfint??? Hát ez nem 0! |
|
A hozzászólás:
 |
aquilator
2009-02-16 23:32:06
|
-
|
Ezuton elek topiknyitoi privilegiumommal es megejtem az elso bejegyzesem;
melyet az ide latogatok es/vagy irok koszontesere szentelek!
SZIASZTOK
Csak remelni merem, hogy egyaltalan letezik magyar delfin vagy esetleg foka idomar.
Megvallom ferfiasan par napja mar csak a netet bujom es szinte szo szerint elmerultem a temaban szorfozes kozben.
De minel melyebbre merulok annal tobb kerdessel talalom szembe magam.
Talan nem hiu abrand , hogy it az indexen ralelek valakire aki megvalaszolja kerdeseim.
Addig is turelmesen varok a kapasra....
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|