|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Hedo
2009-02-16 13:42:37
|
638
|
| Ha kinyitod az ajtót akkor ytongot látsz majd, vagy leglettelitek és meszelve lesz? A sütő közvetlen a hűtőd mellett nem a legjobb megoldás(szvsz) egyrészt kezelhetőség, másrészt a hőmérsékletkülönbség miatt. A sütő ha megy megdolgoztatja a hűtőset is jócskán. A tűzhely sarokban lesz, vagy csak nem tud rajzolni a terveződ? ha sarokba tennéd lebeszélnélek, mert nem kezelhető főként Hölgyek számára. Férfiak még elérik talán, de a Hölgyek általában rövidebb, (de annál formásabb) kacsókkal rendelkeznek. A helyedben ellenőrizném a parapetmagasságot a szemben lévő ablaknál. Alapelv, hogy ablak alá se mosogató, se tűzhely nem kerülhet. Mosogató csak akkor, ha fix az ablak, vagy a parapetmagasság jócskán a lengőkaros mosogatócsaptelep fölött van (itt számolhatsz 1,10-es parapettel). Fölső szekrényt nem tudom direkte nem teszel, vagy csak nem jelöltétek. Poharakat, stb törékeny holmit javaslom magasan tárolni. |
|
Előzmény:
 |
h.moni
2009-01-09 11:41:26
|
635
|
Üdv mindenkinek! A miénk ilyesmi lesz,ytongból kivéve a sütős-hűtős részt, és a látható oldalfalakat.Azokat fából szeretnénk, pácolva lesz ugyanis.Az ajtókat is pácolni akarjuk majd.Szóval fának fog tűnni.A jobbról előrenyúló magas pult természetesen nem átlátszó, csak a rajzon a láthatóság miatt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|