Keresés

Részletes keresés

kémember Creative Commons License 2009-02-13 20:33:12 51

szanalmas.hu

Én csak annak örülök, hogy az első magyar passzívház - ami tényleg meglevő tulajdonossal, címmel rendelkező épület - kiszorította a Veklát a médiákokból.

Ez tényleg megújítja az építkezést.

Axióma Creative Commons License 2009-02-13 08:59:39 49
Es lakjak???
A hozzászólás:
potyek72 Creative Commons License 2009-02-12 18:38:40 48
Szentendrén van a ház

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!