|
|
|
|
 |
perselus
2009-02-12 17:25:13
|
4
|
Kösz, akkor benézek oda. Émmeg azt hittem hiánypótló topicot nyitottam. |
|
A hozzászólás:
 |
troppauer
2009-02-11 21:30:34
|
3
|
Tematikusan foglalkozik a kérdéssel a "svájci órák" illetve az "orosz óra gyűjtők" c. topik. Én a magam részéről az utóbbiak táborát gyarapítom.
üdv: troppauer |
|
Előzmény:
 |
perselus
2009-02-11 16:20:44
|
-
|
| Melyiket miért? Kisszámlapos, vagy bazinagy? Használati tárgy vagy luxus? kérdések melyek válaszra várnak! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|