Keresés

Részletes keresés

troppauer Creative Commons License 2009-02-11 21:30:34 3
Tematikusan foglalkozik a kérdéssel a "svájci órák" illetve az "orosz óra gyűjtők" c. topik. Én a magam részéről az utóbbiak táborát gyarapítom.




üdv: troppauer
NO HAB Creative Commons License 2009-02-11 18:47:46 1
luxushasználaticikk
A hozzászólás:
perselus Creative Commons License 2009-02-11 16:20:44 -
Melyiket miért? Kisszámlapos, vagy bazinagy? Használati tárgy vagy luxus? kérdések melyek válaszra várnak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!