|
|
|
|
 |
Zöldferi
2009-02-08 13:33:06
|
2363
|
Kösssz! Egyszer utaztam Ausztráliába egy repülőn Millwall drukkerekkel.Ők Szingapúrig jöttek,de azt hittem,addig mimimum lezuhanunk.
A Wolves - West Brom is ilyesmi egyébként.Ott jobban képben vagyok.
De ha megint lehetőségem lesz egy focihétvégére Angliában,azt hiszem,a Molineux mellett az Upton Parkot sem hagyom ki. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Fatboy Slim
2009-02-08 13:14:23
|
2362
|
Szia
sztem senkit nem zavarsz it A Green Street Hooligans c. filmről beszélsz, és a szóban forgó Firm, a G.S.E.-be az valójában az ICF Inter City Firm) A Millwall nemcsak nekik, hanem minden huligáncsoporttal rendelkező angol klubnak az ellensége. De valóban a két klub szurkolói rivalizása visszanyúlik a 70-es évek elejére, és ha a Millwall bent lenne az első osztályban, vagy ha a két csapat összefutna vmelyik kupában, akkor ott "harakiri" lenne. a londoni városi rivalizáláshoz még sokáig egyébként a Tottenham Yids Armyja is hozzászólt, manapság egyre kevésbé.
|
|
Előzmény:
 |
Zöldferi
2009-02-08 12:40:06
|
2361
|
Bocs,ha bezavarok itt.
Egyik este láttam egy filmet a TV-ben.Nagyon brutális,de kurva jó film volt.Elijah Wood,főhobbit volt a főszereplő.Arról szólt,hogy kirúgták a Harwardról,és Angliába utazik a tesójához.Ott belekeveredik a G.S.E.-be (Green Street Elite),a Hammers legkeményebb "csoportjába".Az ottani kalandokról szól a story,és a Millwall bandák elleni háborúról .
Voltam már West Ham meccsen,láttam,milyen rendőri felvonulás volt a Cardiff ellen.Valós az,hogy a Millwall az első számú közellenség?
És létezik valójában a Green Street Elite,vagy ez csak kitaláció? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|