Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-02-08 09:54:27 11
Fogalmam sincs hol lehet határidőre devizát venni, de nem is érdekel és nem vagyok spekuláns. Azt látom, hogy összeomlott a világ pénzügyi rendszere és vele a forint is, ami előre nem látott kényszerítő körülmény ill. elháríthatatlan akadály, amely meggátol valamely kötelezettség teljesítésében.
A hozzászólás:
Híd Creative Commons License 2009-02-08 09:52:16 10
Azt viszont nem tiltják, hogy határidőre vegyél devizát. PL. A 150 forintos franknál azt mond, hogy kéne nekem x chf szeptemberben, októberben, novemberben stb. mennyiért adod? És akkor mondanak valamit, ésszerűen 150-160 körül. Te lefoglalózod, megveszed 150-ert, átváltod 190-en, a banknak befizeted a részletet vígan.
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-02-08 09:49:35 8
Nem, az adósok forint fizetésben állapodtak meg. A bankok kifejezetten tiltják a devizában való törlsztést.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!