|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2009-02-08 09:54:27
|
11
|
| Fogalmam sincs hol lehet határidőre devizát venni, de nem is érdekel és nem vagyok spekuláns. Azt látom, hogy összeomlott a világ pénzügyi rendszere és vele a forint is, ami előre nem látott kényszerítő körülmény ill. elháríthatatlan akadály, amely meggátol valamely kötelezettség teljesítésében. |
|
A hozzászólás:
 |
Híd
2009-02-08 09:52:16
|
10
|
| Azt viszont nem tiltják, hogy határidőre vegyél devizát. PL. A 150 forintos franknál azt mond, hogy kéne nekem x chf szeptemberben, októberben, novemberben stb. mennyiért adod? És akkor mondanak valamit, ésszerűen 150-160 körül. Te lefoglalózod, megveszed 150-ert, átváltod 190-en, a banknak befizeted a részletet vígan. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-02-08 09:49:35
|
8
|
| Nem, az adósok forint fizetésben állapodtak meg. A bankok kifejezetten tiltják a devizában való törlsztést. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|