Keresés

Részletes keresés

Híd Creative Commons License 2009-02-08 09:52:16 10
Azt viszont nem tiltják, hogy határidőre vegyél devizát. PL. A 150 forintos franknál azt mond, hogy kéne nekem x chf szeptemberben, októberben, novemberben stb. mennyiért adod? És akkor mondanak valamit, ésszerűen 150-160 körül. Te lefoglalózod, megveszed 150-ert, átváltod 190-en, a banknak befizeted a részletet vígan.
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-02-08 09:49:35 8
Nem, az adósok forint fizetésben állapodtak meg. A bankok kifejezetten tiltják a devizában való törlsztést.
Előzmény:
bogel Creative Commons License 2009-02-08 09:47:35 7
Az sem az.

Az adósok devizát ígértek a banknak, miközben forint jövedelmük van. Nem fedezték a pozíciójukat? Elvárható lett volna? Ez elővigyázatlanság, nem vis major. Az pedig alapjog. Aki nem használ óvszert, ne csodálkozzon semmin :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!