|
|
|
|
 |
Híd
2009-02-08 09:52:16
|
10
|
| Azt viszont nem tiltják, hogy határidőre vegyél devizát. PL. A 150 forintos franknál azt mond, hogy kéne nekem x chf szeptemberben, októberben, novemberben stb. mennyiért adod? És akkor mondanak valamit, ésszerűen 150-160 körül. Te lefoglalózod, megveszed 150-ert, átváltod 190-en, a banknak befizeted a részletet vígan. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-02-08 09:49:35
|
8
|
| Nem, az adósok forint fizetésben állapodtak meg. A bankok kifejezetten tiltják a devizában való törlsztést. |
|
Előzmény:
 |
bogel
2009-02-08 09:47:35
|
7
|
Az sem az.
Az adósok devizát ígértek a banknak, miközben forint jövedelmük van. Nem fedezték a pozíciójukat? Elvárható lett volna? Ez elővigyázatlanság, nem vis major. Az pedig alapjog. Aki nem használ óvszert, ne csodálkozzon semmin :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|