|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2009-02-08 09:49:35
|
8
|
| Nem, az adósok forint fizetésben állapodtak meg. A bankok kifejezetten tiltják a devizában való törlsztést. |
|
A hozzászólás:
 |
bogel
2009-02-08 09:47:35
|
7
|
Az sem az.
Az adósok devizát ígértek a banknak, miközben forint jövedelmük van. Nem fedezték a pozíciójukat? Elvárható lett volna? Ez elővigyázatlanság, nem vis major. Az pedig alapjog. Aki nem használ óvszert, ne csodálkozzon semmin :) |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-02-08 09:35:40
|
4
|
| Na jó, de ha elkezde 100 vagy 200%-al mozogni a világgazdaság összeomlása miatt, az már akkor vis major? A háború, meg a forradalom pl. vis major. Szóval ha a válság miatt forradalom tör ki itthon, akkor az már vis major? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|