Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-02-08 09:49:35 8
Nem, az adósok forint fizetésben állapodtak meg. A bankok kifejezetten tiltják a devizában való törlsztést.
A hozzászólás:
bogel Creative Commons License 2009-02-08 09:47:35 7
Az sem az.

Az adósok devizát ígértek a banknak, miközben forint jövedelmük van. Nem fedezték a pozíciójukat? Elvárható lett volna? Ez elővigyázatlanság, nem vis major. Az pedig alapjog. Aki nem használ óvszert, ne csodálkozzon semmin :)
Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-02-08 09:35:40 4
Na jó, de ha elkezde 100 vagy 200%-al mozogni a világgazdaság összeomlása miatt, az már akkor vis major? A háború, meg a forradalom pl. vis major. Szóval ha a válság miatt forradalom tör ki itthon, akkor az már vis major?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!