|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2009-02-08 09:37:38
|
5
|
Ez az egész válság-maszlag nem vis major. Akkor nincs is válság, csak sokat beszélnek róla?
A pénzügyi világ mozgatói és bennfentesei régóta (kb. 20 éve) tudják, hogy az egész egy nagy blöff, amit a bankárok, tőzsdecápák és egyéb manipulátorok irányította, irányítnak. Na most akkor a pénzügyi rendszer csak egy blöff, amit nem mondtak el a devizahiteleseknek? Akkor mégiscsak válság van? |
|
A hozzászólás:
 |
tiwaz
2009-02-08 00:42:45
|
2
|
Ez az egész válság-maszlag nem vis major. A pénzügyi világ mozgatói és bennfentesei régóta (kb. 20 éve) tudják, hogy az egész egy nagy blöff, amit a bankárok, tőzsdecápák és egyéb manipulátorok irányította, irányítnak. Soros György is írt erről pár éve az Amerikai lufi, és most Mészáros G. László a Neoliberalizmus a közellenség c. könyvében.
Tessék elolvasni mindkettőt! Tanulságos olvasmány, sok megdöbbentő ténnyel és adattal. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|