Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2009-02-07 12:36:04 195
Hát igen! Itt is láthatjuk, hogy a ló társas állat, és ragaszkodnak egymáshoz. Ezt ha akarod úgy tudod kivédeni, ha sokat jársz ki egyedül. Aztán ez sem igazán jó, mivel ha valami baj történik, magadra maradsz. Az még eredményes szokott lenni, ha a lovaglás során eltávolodsz egy kis időre a többiektől. Lemaradsz, más utat választassz, vagy 50-100m-re haladsz velük párhuzamosan. Csak így több idő.
Előzmény:
wheat Creative Commons License 2009-02-06 17:53:13 194
Az az igazság, hogy a könnyű munkát én szeretném, ő nem mindig. Múlt héten is csumi vágtában körözött a futószár végén, mert kiment a többi ló a fedelesből. Legalább 20 kört futott, mire egy kicsit lassított. Úgyhogy sokszor úgy érzem, hogy nem én, hanem ő fárasztja le saját magát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!