Keresés

Részletes keresés

kozos kepviselo Creative Commons License 2009-02-06 20:43:09 5468

Tisztelt Samyramis!

 

A társasházi belső fórumra tettem/teszem fel az információkat a kérdezettekkel kapcsolatban, illetve a faliújságokon. A saroktelek kapcsán a szeptemberi rendkívüli közgyűlésen adott felhatalmazásuk szerint eljártam a szükséges hatóságoknál (legutoljára tegnapi nap egyeztettem ez ügyben),  az Alsómalom-Vágás u. ingatlannal kapcsolatban hétfői napon tettem meg az intézkedést, aláírásgyűjtésüket követően. A pontos részletekről a saját belső oldalunkon tájékoztatom Önöket, illetve a közelgő éves rendes közgyűlésen. Jövő hét elején postázom a meghívókat (felteszem a letölthető dokumentumok közé a társasházi oldalunkra, így külföldön is időben értesülni tud a napirendi pontokról).

 

Tisztelettel:

 

Közös képviselő

 

CapriFun Creative Commons License 2009-02-06 19:30:14 5467
Szia!

Nekem az az információm, hogy eladta az önkormányzat, és kereskedelmi egység (Lidl v. Ladi) épül a nagy telken. Ha a kicsi, háromszög alakú sarok telekre gondolsz a VII.-es épület előtt, oda pedig lakásokat terveznek építeni.
A hozzászólás:
samyramis Creative Commons License 2009-02-06 17:06:53 5466
Sziasztok!

Tudna nekem valaki valami érdemi információt mondani arról, hogy mi épül és pontosan hol a VIII-as és a VII-es előtt? Jelenleg nem vagyunk otthon, és az Európa honlapján nincsen semmi.

Köszi szépen előre is!

M.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!