Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
partus-pf Creative Commons License 2009-02-04 21:05:47 188
Azért csak vigyázz, mert egy megcsúszás, akár hónapokra is teljes pihenőre kényszeríthet.
Igazából én rá szoktam bízni a lóra biztonságos-e vágtázni. A rutinos ló, ha elindítod ilyen talajon, azonnal vissza áll lépésre ha nem érzi stabilnak a talajt.
Én meg szoktam érteni jelzését.
A rutintalan, belovaglás alatt lovat viszont nem szabad "magára hagyni", mert az várja minden segítségünket.
Előzmény:
zzotya31 Creative Commons License 2009-02-04 08:39:25 185
A kis csődöröm állandóan istállóban van, éppen ezért amikor csak tehetem megyek vele. Hacsak nincs nagy zuhi, vagy erős szél, akkor megyünk.

Mifelénk elég sok legelő, és kaszáló van, amik ilyen időben is jó talajt biztosítanak néhány rövid vágtához

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!