|
|
|
|
 |
PelikánJózsef
2009-02-01 17:25:09
|
41
|
A szakmai vezetők általában az Rt tulajdonosainak gyermekei. Ezzel nincs is semmi baj, a marketinges pl. igen profi - lám mekkora a felhajtás. Arról nem ő tehet ha a termék valójában szakmailag nem is akkora durranás.
Azon gondolkoztam, hogy tegyük fel tényleg szuper az anyag, ám ebben az esetben is az építőipar -lévén konzervatív- maradna a jó öreg kétezer éves betonnál. Kb 100 év kellene ahhoz, hogy bizonyítsa az életben egy cementhelyettesítő anyag a tartósságát. Így nehéz a betonnal versenyezni hiszen a jó öreg Pantheon betonkupolája azóta is áll (lassan 2000 éve). |
|
A hozzászólás:
 |
Pokrócz
2009-02-01 16:39:55
|
40
|
| Küldhetne valaki egy linket erről a fórumról mondjuk a "marketing és stratégiai koordinátor" hölgynek és meg is hívhatná egy kis beszélgetésre, hátha rendesen kommentálna néhány hozzászólást, illetve megválaszolna néhány izgalmas kérdést. Ha már van külön marketingese a cégnek ... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|