Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sj Creative Commons License 2009-02-01 12:10:41 183
Mivel egy 700 dolláros obi (ami nyáron még csak kb 100e volt) itthon is adhatják 200-ért (560 dollár a sima 4L amit 120-130 ért adnak).Élességben biztos ver mindent, de rugalmasságba a béka seggénél sem leszel vele. Nekem van 100 makróm, ami az egyik legszuperebb képélességű teleobi is, de szinte sosem került elő a 70-200 mellett, még ha egész véletlenül a téma 100mm körül is volt.
Előzmény:
MeanBoy Creative Commons License 2009-02-01 09:58:00 182
Na, megborult minden...
Kezdek nagyon erősen e felé húzni: Canon 200/F2.8 USM EF-L II
Ha esetleg bárkinek van róla tapasztalata, ne habozzon megírni!
Nem nehéz, nem feltünő, állítólag élességben ver majdnem mindent és iszonyat gyors az AF. Csak egyet nem értek, miért kerül egyik helyen majdnem 300E-be, máshol meg 'csak' 200E. Én vagyok béna, és ezek nem is ugyanazok? De csak nem...

http://tripont.hu/hu/products/foto/objektivek/fix_gyujtotavolsagu_objektivek/canon_ef_200mm_f2_8l_ii_usm_set

http://www.edigital.hu/Teleobjektiv/Canon_200/F2.8_USM_EF-L_II_objektiv-p18036.html?page=1

http://plaza.velvet.hu/product/digitalis-fenykepezes/fenykepezogep-kiegeszitok/canon-200mm-f-2-8-l-ii-usm-objektiv.html

http://www.fotomarket.hu/product.php?pid=11844&fromcat=108

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!