Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
spapda Creative Commons License 2009-01-31 12:16:06 653
Ha érdekel Pentaxhoz minőségi makró közgyűrűsor (elektromos jelet és AF-t nem visz át, de a blendét beugrasztja), akkor írj mailt!
Előzmény:
Nyisor Creative Commons License 2009-01-31 11:48:15 651
Sziasztok!
Remélem jó topicot választottam. Az lenne a kérdésem, h egy ilyen telekonverterrel működne-e az autófókusz a Tamron 70-300 1:4-5,6 objektvemnél? Itt azt írja, hogy f4-nél szűkebb rekesznél nem működik az AF. Ez azt jelenti, h nekem 100mm fölött csak MF lenne?
És még azt szeretném megtudni hogy telemakró konverter csak makrózni jó, vagy távolra is lehet vele fotózni? Inkább egy közgyűrűsor éri meg, vagy egy ilyen konverter? Mi a különbség?
Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!