Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-31 18:52:28 59
A vállalkozóknak nyerteseknek kell lenniük, hisz ők állítják elő a adót, amit elosztanak.
A hozzászólás:
arnys Creative Commons License 2009-01-30 13:40:41 57
hát a piacról élő vállalkozó nyertes legyen-e vagy vesztes?
Előzmény:
Rangun Creative Commons License 2009-01-30 11:47:04 56
A reformok vesztese legyen mindenki,aki az állami transzferekből él,vagy transzferekben részesül.Nyertese legyen a bérből és fizetésből élő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!