Keresés

Részletes keresés

Commander Pepe Creative Commons License 2009-03-08 23:46:14 65

Az előbbiek szavazatát a legkönnyebb megvenni, ráadásul többen is vannak, így az utóbbiak mindig is arra lesznek tartva, hogy a szavazatvásárláshoz szükséges pénzt valakiből ki lehessen préselni.

 

Addig pláne ne várj változást, amíg a szocik irányítanak. Az elmúlt hét év másról se szólt, mint a dolgozók szivatásáról és a szent tehén rétegek (nyugdíjasok, segélyezettek) seggének nyalásáról. Ezzel lehet választást nyerni.

 

Ha teheted, csalj te is adót, mert különben minden pénzed lenyúlják! A bejelentett munka nagy szívás, és egyre kevesebb értelme van.

arnys Creative Commons License 2009-01-30 13:40:41 57
hát a piacról élő vállalkozó nyertes legyen-e vagy vesztes?
A hozzászólás:
Rangun Creative Commons License 2009-01-30 11:47:04 56
A reformok vesztese legyen mindenki,aki az állami transzferekből él,vagy transzferekben részesül.Nyertese legyen a bérből és fizetésből élő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!