|
|
|
|
 |
Commander Pepe
2009-03-08 23:46:14
|
65
|
Az előbbiek szavazatát a legkönnyebb megvenni, ráadásul többen is vannak, így az utóbbiak mindig is arra lesznek tartva, hogy a szavazatvásárláshoz szükséges pénzt valakiből ki lehessen préselni.
Addig pláne ne várj változást, amíg a szocik irányítanak. Az elmúlt hét év másról se szólt, mint a dolgozók szivatásáról és a szent tehén rétegek (nyugdíjasok, segélyezettek) seggének nyalásáról. Ezzel lehet választást nyerni.
Ha teheted, csalj te is adót, mert különben minden pénzed lenyúlják! A bejelentett munka nagy szívás, és egyre kevesebb értelme van. |
|
 |
arnys
2009-01-30 13:40:41
|
57
|
| hát a piacról élő vállalkozó nyertes legyen-e vagy vesztes? |
|
A hozzászólás:
 |
Rangun
2009-01-30 11:47:04
|
56
|
| A reformok vesztese legyen mindenki,aki az állami transzferekből él,vagy transzferekben részesül.Nyertese legyen a bérből és fizetésből élő. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|