Keresés

Részletes keresés

Vámpír2008 Creative Commons License 2009-01-30 13:42:59 58

Na, itt a mohóság...

Én 2-ért, plusz Annácska legyen a titkárnőm, ő kapna még 1-et. :)

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-01-30 11:41:34 55
Nem helyes. Én havi 3 milliáért elvállalom bármelyiket.
Előzmény:
Vámpír2008 Creative Commons License 2009-01-30 11:29:34 53

Jó demagóg leszek:

hol van előírva, hogy egy csődszélén tántorgó ország vezetői csak Audival járhatnak? Sárközy elnöknek jó a Citroen?

Helyes az, hogy az MNB vagy a PSZÁF elnöke 6 millió forintot kap havonta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!