|
|
|
|
 |
Vámpír2008
2009-01-30 13:42:59
|
58
|
Na, itt a mohóság...
Én 2-ért, plusz Annácska legyen a titkárnőm, ő kapna még 1-et. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-01-30 11:41:34
|
55
|
| Nem helyes. Én havi 3 milliáért elvállalom bármelyiket. |
|
Előzmény:
 |
Vámpír2008
2009-01-30 11:29:34
|
53
|
Jó demagóg leszek:
hol van előírva, hogy egy csődszélén tántorgó ország vezetői csak Audival járhatnak? Sárközy elnöknek jó a Citroen?
Helyes az, hogy az MNB vagy a PSZÁF elnöke 6 millió forintot kap havonta? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|