Keresés

Részletes keresés

Pokrócz Creative Commons License 2009-01-29 20:09:10 19
Az már bennem is felmerült, hogy vajon a sok-sok bedarálható anyag között - csak azért, hogy némi környezetvédelmi támogatás is bezsebelhető legyen - nem fog-e előfordulni valami olyan, ami már súrolja a veszélyes hulladék kategória határát. Valamint miből lesz a habarcs, azaz az elemek közötti kötő- illetve töltőanyaganyag?
A hozzászólás:
Boery Creative Commons License 2009-01-29 19:13:16 18
Beszélnek itt mindenféle hulladék anyag bedarálásáról stb. meg építési rendszerről.
Ahogy én értelmezem jelenleg akkor ez egy újfajta kötőanyag. Mostmár csak az a kérdés, hogy az milyen anyag. Nem a receptúrárá gondoltam, hanem azt hogy mondjuk mennyire természetes, lehetnek-e bizonyos körülmények között egészégre káros bomlástermékei stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!