|
|
|
|
 |
Pokrócz
2009-01-29 20:09:10
|
19
|
| Az már bennem is felmerült, hogy vajon a sok-sok bedarálható anyag között - csak azért, hogy némi környezetvédelmi támogatás is bezsebelhető legyen - nem fog-e előfordulni valami olyan, ami már súrolja a veszélyes hulladék kategória határát. Valamint miből lesz a habarcs, azaz az elemek közötti kötő- illetve töltőanyaganyag? |
|
A hozzászólás:
 |
Boery
2009-01-29 19:13:16
|
18
|
Beszélnek itt mindenféle hulladék anyag bedarálásáról stb. meg építési rendszerről. Ahogy én értelmezem jelenleg akkor ez egy újfajta kötőanyag. Mostmár csak az a kérdés, hogy az milyen anyag. Nem a receptúrárá gondoltam, hanem azt hogy mondjuk mennyire természetes, lehetnek-e bizonyos körülmények között egészégre káros bomlástermékei stb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|