Keresés

Részletes keresés

kémember Creative Commons License 2009-01-29 18:23:41 17

Ebben azért kételkedek, mert akkor miért csak az a két "egyenlőre vizsgáljuk" tartalmú papír van a honlapon?

Vagy megvolt a vizsgálat, csak nem olyan szép a menyasszony, és most megy a javítgatás. Nem tudom, mint annyi mást sem ezzel kapcsolatban.

gaga04 Creative Commons License 2009-01-29 18:06:36 16

Azt én nem vitatom, csak pont azok elől titkolják, akiktől a megrendeléseket várják.

Ha ez az anyag tényleg faja, biztos ebből csinálnám a következő házam még akkor is, hanem nem lenne sokkal olcsóbb a hasonszőrű anyagoknál. Csakhogy kezdek egyre szkeptikusabb lenni.

A hozzászólás:
fakeco Creative Commons License 2009-01-29 17:49:56 15
 Szerintem  komplett epulet fizikai  meresek mar megtortentek, mulatsagos lettvolna nagyon rangos szakkialitasra kivinni  nemetorszagba  specifikacio nelkul.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!