|
|
|
|
 |
kémember
2009-01-29 18:23:41
|
17
|
Ebben azért kételkedek, mert akkor miért csak az a két "egyenlőre vizsgáljuk" tartalmú papír van a honlapon?
Vagy megvolt a vizsgálat, csak nem olyan szép a menyasszony, és most megy a javítgatás. Nem tudom, mint annyi mást sem ezzel kapcsolatban. |
|
 |
gaga04
2009-01-29 18:06:36
|
16
|
Azt én nem vitatom, csak pont azok elől titkolják, akiktől a megrendeléseket várják.
Ha ez az anyag tényleg faja, biztos ebből csinálnám a következő házam még akkor is, hanem nem lenne sokkal olcsóbb a hasonszőrű anyagoknál. Csakhogy kezdek egyre szkeptikusabb lenni. |
|
A hozzászólás:
 |
fakeco
2009-01-29 17:49:56
|
15
|
| Szerintem komplett epulet fizikai meresek mar megtortentek, mulatsagos lettvolna nagyon rangos szakkialitasra kivinni nemetorszagba specifikacio nelkul. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|