Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sj Creative Commons License 2009-01-29 13:25:08 177
280 tényleg elég kevés kisebb madarakhoz (vagy 1-1,5 méterre kell közel lenni). Egyébként egyet rekeszelve (8 esetleg 6,3) jó a képminőség. A canon és kenko 1,4x közt egy hajszálnyi minőség különbség van.
Előzmény:
MeanBoy Creative Commons License 2009-01-29 12:57:18 174
Sziasztok!

Az itt leírtak és sok fórum- és tesztolvasás után benevezek egy Canon 70-200 f4 L USM-re.
Főleg lepkék és kisebb madarak fotózására akarom használni. Drágább obira sajnos nem futja, úgy gondolom egy jó ideig ez megfelel nekem.
Amin agyalok még az az extender. Nagyon megköszönném, ha az, akinek van tapasztalata leírná, hogy egy Kenko Teleplus PRO 300 DG 1.4x vagy esetleg egy Canon EF 1.4x II Extender (bár ez elég drága) mit művel a képminőséggel! Egy Canon 450D-n használnám a cuccokat. Néha jól jönne az a 448-as gyújtótáv. Tehát főleg specifikusan a 450D + 70-200 f4 L USM + extender kombóra várnék vélemyényt!

Köszönettel,
Tamás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!