Keresés

Részletes keresés

Szilard Kigyo Creative Commons License 2009-02-18 03:23:12 278
Koszi, tenyleg sikerult:)
A hozzászólás:
Presidenté Creative Commons License 2009-01-28 19:33:30 277
Telepítsd fel az 1.07et, akkor jó lesz.
Előzmény:
Szilard Kigyo Creative Commons License 2008-12-24 20:51:23 276

Hello nem tudja valaki hogy hogy lehet Vista alatt futtatni?Hibauzenet:tegye be a cd-t a cd romba.

Pedig rendesen felinstallalta , meg benne is van a cd, csak nem akar indulni.

Pedig mar ugy rakeszultem:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!