|
|
|
|
 |
kémember
2009-01-28 20:01:25
|
8
|
"Dr. Várfalvi János tartott egy - laikusoknak is érthető - általános épületfizikai előadást."
Biztos vagy benne, hogy ő volt? :) Várfalvi híre arról, hogy el tudja bonyolítani a dolgokat.
Kár, hogy az anyagról még mindig nincs semmi adatunk.
|
|
A hozzászólás:
 |
kamo777
2009-01-28 10:30:34
|
4
|
Ott voltam, sajnos el kellett jönnöm, így a feltalálót már nem tudtam meghallgatni. Dr. Várfalvi János tartott egy - laikusoknak is érthető - általános épületfizikai előadást. Az épíanyagról nem lehetett megtudni semmi érdemlegest. A kiállított mintadarabok azt feltételezik, hogy az eddigi technológiákat kombinálja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|