|
|
|
|
 |
hadhazik1
2009-01-23 15:19:59
|
110
|
| A radiátor felé értendő az 50 C, vagy a kazán belső hőfoka? A gyártók a vegyes kazán belső hőfokára 70-90 C-ot javasolnak, ezt keverhetjük a radiátor kör vizéhez, bár ezeket a rendszereket 80 C-ra tervezték, az alatt a hőátadó felületet növelni kell, vagy csökkenteni a ház hőveszteségét. Vagy rosszul tudom? |
|
A hozzászólás:
 |
Pitecus
2009-01-23 14:44:33
|
109
|
A hozzászólásaidból sejtettem, ezért is mertem említést tenni. :)))
|
|
Előzmény:
 |
Vasgerinc
2009-01-23 14:22:00
|
108
|
| Hát nem a legmodernebb a kazánom, elég egyszerű, és 25 éves! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|