Keresés

Részletes keresés

hadhazik1 Creative Commons License 2009-01-23 15:19:59 110
A radiátor felé értendő az 50 C, vagy a kazán belső hőfoka? A gyártók a vegyes kazán belső hőfokára 70-90 C-ot javasolnak, ezt keverhetjük a radiátor kör vizéhez, bár ezeket a rendszereket 80 C-ra tervezték, az alatt a hőátadó felületet növelni kell, vagy csökkenteni a ház hőveszteségét. Vagy rosszul tudom?
A hozzászólás:
Pitecus Creative Commons License 2009-01-23 14:44:33 109

A hozzászólásaidból sejtettem, ezért is mertem említést tenni. :)))

 

Előzmény:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-23 14:22:00 108
Hát nem a legmodernebb a kazánom, elég egyszerű, és 25 éves!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!