Keresés

Részletes keresés

Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-23 07:17:32 105
Igen. Gondolom ez valami tapasztalati képlet. Nem túl egzakt, de irányadó.
A hozzászólás:
wascom Creative Commons License 2009-01-23 00:29:02 104
Miért ennyi egy köbméter?
Ez valami térkitöltési buhera a rönkök miatt??
Előzmény:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-22 09:02:44 97

"Akkor van 10q ha a köbméteres ládát még teletöltöd vízzel!"

 

Igen, de egy köbméter fa az 1mx1mx1,75m.

 

"A fa az fa, egy mázsa tökmindegy, hogy puha vagy kemény, ugyanannyi a fűtőértéke!
Tehát egy kilógramm fabrikett fűtőértéke megfelel egy kilógramm száraz tüzifáénak!"

 

Csakhogy teljesen más a felépítése, és a brikettnek nagyobb része ég el, a fa után több a salak.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!