|
|
|
|
 |
Vasgerinc
2009-01-22 14:25:23
|
101
|
Bocs:
És az égéshője nagyobb a fánál és a brikettnél? Mert azért a 75 Ft/kg elég magas ár. |
|
A hozzászólás:
 |
Vasgerinc
2009-01-22 14:24:35
|
100
|
| És az égéshője nagyon a fánál és a brikettnél? Mert azért a 75 Ft/kg elég magas ár. |
|
Előzmény:
 |
ordii
2009-01-22 14:08:31
|
99
|
| Ha csak ezért próbálgatod a fabrikettet hogy éjjel kitartson akkor miért nem veszel barnaszénbrikettet? 750 ft egy csomag 10kg 18 darab van benne. Garantálom hogy az égési ideje 6-8 óra ha 7-8 darabot szépen egymásra raksz és nagyon kevés levegőt adsz neki:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|