Keresés

Részletes keresés

Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-22 14:25:23 101

Bocs:

És az égéshője nagyobb a fánál és a brikettnél? Mert azért a 75 Ft/kg elég magas ár.

A hozzászólás:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-22 14:24:35 100
És az égéshője nagyon a fánál és a brikettnél? Mert azért a 75 Ft/kg elég magas ár.
Előzmény:
ordii Creative Commons License 2009-01-22 14:08:31 99
Ha csak ezért próbálgatod a fabrikettet hogy éjjel kitartson akkor miért nem veszel barnaszénbrikettet? 750 ft egy csomag 10kg 18 darab van benne. Garantálom hogy az égési ideje 6-8 óra ha 7-8 darabot szépen egymásra raksz és nagyon kevés levegőt adsz neki:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!