|
|
|
|
 |
Vasgerinc
2009-01-22 14:24:35
|
100
|
| És az égéshője nagyon a fánál és a brikettnél? Mert azért a 75 Ft/kg elég magas ár. |
|
A hozzászólás:
 |
ordii
2009-01-22 14:08:31
|
99
|
| Ha csak ezért próbálgatod a fabrikettet hogy éjjel kitartson akkor miért nem veszel barnaszénbrikettet? 750 ft egy csomag 10kg 18 darab van benne. Garantálom hogy az égési ideje 6-8 óra ha 7-8 darabot szépen egymásra raksz és nagyon kevés levegőt adsz neki:) |
|
Előzmény:
 |
Vasgerinc
2009-01-22 08:58:51
|
95
|
Úgy nézki, hogy ahány terület annyi ár.
Én azért próbáltam ki a brikettet, mert jó lett volna, ha reggelig kitart, amit ráteszek este. Ez nem történt meg.
Egyébként a brikettet is el lehet rövid idő alatt lángolni, ha hagysz neki elég levegőt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|