Keresés

Részletes keresés

Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-22 14:24:35 100
És az égéshője nagyon a fánál és a brikettnél? Mert azért a 75 Ft/kg elég magas ár.
A hozzászólás:
ordii Creative Commons License 2009-01-22 14:08:31 99
Ha csak ezért próbálgatod a fabrikettet hogy éjjel kitartson akkor miért nem veszel barnaszénbrikettet? 750 ft egy csomag 10kg 18 darab van benne. Garantálom hogy az égési ideje 6-8 óra ha 7-8 darabot szépen egymásra raksz és nagyon kevés levegőt adsz neki:)
Előzmény:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-22 08:58:51 95

Úgy nézki, hogy ahány terület annyi ár.

Én azért próbáltam ki a brikettet, mert jó lett volna, ha reggelig kitart, amit ráteszek este. Ez nem történt meg.

Egyébként a brikettet is el lehet rövid idő alatt lángolni, ha hagysz neki elég levegőt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!