|
|
|
|
 |
PetterA
2009-01-22 12:01:10
|
93
|
Nem is érte, hogy ezt honnan, de tényleg honnan veszed. Én hála Istennek sokat utazom külföldre, de egy rossz szót nem hallok(tam) rólunk a Magyarokról. Nem néz le minket senki. A kormányunk pedig olyan amilyennek hagyjuk hogy legyen. Hány nagyvárosban voltál, éltél? Nekem délutánra mindegyik mocskosnak és lehasználtnak tűnik. Mindenhol húgyszagúak a belvárosi kapualjak. Ha nem szeretsz minket az a te bajod, de ne általánosíts. |
|
A hozzászólás:
 |
ditta12-34
2009-01-22 11:44:20
|
91
|
| Ez egy érdekes kérdés. Vegyük már észre,hogy egyre többen utálnak már minket. Európa kulturáltabb országai lenéznek bennünket, jogosan, teszem hozzá. A rossz hírnevünket magunknak köszönhetjük. A városaink koszosak,tele szeméttel-egyre igénytelenebbül élünk,és beletörődünk abba,hogy lassan mindent eladnak a fejünk fölött, és nem teszünk semmit annak érdekében,hogy a mi -adófizetők által-befizetett pénzünkből élősködő,szemünkbe hazudó, nekünk rosszat akaró kormányt leváltsuk. Nem vagyunk képesek az összefogásra. És úgy látszik,beletörődünk sorsunkba..... Én személy szerint nem vagyok teljesen magyar-csak részben. De hogy szeretem-e a magyarokat így általánosságban? A válaszom egy határozott nem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|