|
|
|
|
 |
mjoeeee
2009-03-03 19:24:47
|
20
|
Üdv! Az egyik ismerősöm már vett lakást a reitter99-ben és mindennel nagyon meg van elégedve, mindenben rugalmasak. Szerintem az ő áraik inkább a piacra valók, mint a többi kapzsi beruházóé. Sok referenciával rendelkeznek és mindent úgy alakítanak ki ahogy a vevő kéri és elsőosztályú anyagokból. Üdv! |
|
A hozzászólás:
 |
SzabiSK
2009-01-21 12:58:48
|
19
|
| Ezeket sajnos még nem tudom. Azért kérdeztem hogy valaki vásárolt e már náluk lakást, mert a weboldaluk szerint már a lakások 38 % elkelt.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|