Keresés

Részletes keresés

mjoeeee Creative Commons License 2009-03-03 19:24:47 20

Üdv! Az egyik ismerősöm már vett lakást a reitter99-ben és mindennel nagyon meg van elégedve, mindenben rugalmasak. Szerintem az ő áraik inkább a piacra valók, mint a többi kapzsi beruházóé. Sok referenciával rendelkeznek és mindent úgy alakítanak ki ahogy a vevő kéri és elsőosztályú anyagokból. Üdv!

A hozzászólás:
SzabiSK Creative Commons License 2009-01-21 12:58:48 19
Ezeket sajnos még nem tudom. Azért kérdeztem hogy valaki vásárolt e már náluk lakást, mert a weboldaluk szerint már a lakások 38 % elkelt..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!