|
|
|
|
 |
mamicska
2011-07-12 16:32:31
|
250
|
mit értesz "tisztességes" gyereknevelés alatt?
különórák tömegét, külföldi táborokat, síutakat és tengeri vakációt, minden elektromos kütyüre megvásárlását vagy szeretetet és gondoskodást? Odalökött uzsonnapénzt vagy szépen becsomagolt uzsonnát?
jah és persze a legmenőbb márkákban való megjelenést, az autóval való hurcolást...
szép.
így lehet magatehetetlen, döntésképtelen, unatkozó kamaszokká majd élhetetlen felnőttekké nevelni a gyerekeket és akkor jön a nagy csodákszás, hogy jééééézuskamária a gyerekeim nem csinálnak unokát, sőt! A mama szoknyája mellől el sem távolodnak ezek a 40 éves óriáscsecsemők! |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-01-20 19:49:54
|
240
|
| Ma megint eszembe jutott ez a dolog. Ha valakinek nincs pénze tisztességes gyereknvelésre, akkor ... és ha csak úgy érszi, akkor bűn ha nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|