Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2011-07-12 16:32:31 250

mit értesz "tisztességes" gyereknevelés alatt?

 

különórák tömegét, külföldi táborokat, síutakat és tengeri vakációt, minden elektromos kütyüre megvásárlását vagy szeretetet és gondoskodást? Odalökött uzsonnapénzt vagy szépen becsomagolt uzsonnát?

jah és persze a legmenőbb márkákban való megjelenést, az autóval való hurcolást...

 

szép.

 

így lehet  magatehetetlen, döntésképtelen, unatkozó kamaszokká majd élhetetlen felnőttekké nevelni a gyerekeket és akkor jön a nagy csodákszás, hogy jééééézuskamária a gyerekeim nem csinálnak unokát, sőt! A mama szoknyája mellől el sem távolodnak ezek a 40 éves óriáscsecsemők!

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-01-20 19:49:54 240
Ma megint eszembe jutott ez a dolog. Ha valakinek nincs pénze tisztességes gyereknvelésre, akkor ... és ha csak úgy érszi, akkor bűn ha nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!