|
|
|
|
 |
wascom
2009-01-21 19:20:38
|
92
|
Akkor van 10q ha a köbméteres ládát még teletöltöd vízzel! Annyira fals adatokkal számolsz, hogy az hihetetlen! Egy köbméter akácfa 750kg-nál akkor sem több, ha tele töltöd vele az egy köbmétert, az előre csomagolt köbméteres csomag meg 600-650 kg körül mozog!
A fa az fa, egy mázsa tökmindegy, hogy puha vagy kemény, ugyanannyi a fűtőértéke! Tehát egy kilógramm fabrikett fűtőértéke megfelel egy kilógramm száraz tüzifáénak!
Csakhogy fát sose veszel annyit, amennyit kifizetsz, mert ugy átbanak mindenhol a mázsálásnál, hogy öröm nézni!
Nálunk a tüzépesnél 50kg egy kosár fa is meg szén is, ami 42 kg egésszen pontosan! |
|
A hozzászólás:
 |
Vasgerinc
2009-01-20 17:33:02
|
87
|
| 10-11q és nem nedves. |
|
Előzmény:
 |
tothpepe
2009-01-20 15:24:12
|
86
|
| Ok! Az nálunk 15000Ft 1m3. Kb 6q így sem olcsóbb! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|