Keresés

Részletes keresés

wascom Creative Commons License 2009-01-21 19:20:38 92
Akkor van 10q ha a köbméteres ládát még teletöltöd vízzel!
Annyira fals adatokkal számolsz, hogy az hihetetlen!
Egy köbméter akácfa 750kg-nál akkor sem több, ha tele töltöd vele az egy köbmétert, az előre csomagolt köbméteres csomag meg 600-650 kg körül mozog!

A fa az fa, egy mázsa tökmindegy, hogy puha vagy kemény, ugyanannyi a fűtőértéke!
Tehát egy kilógramm fabrikett fűtőértéke megfelel egy kilógramm száraz tüzifáénak!

Csakhogy fát sose veszel annyit, amennyit kifizetsz, mert ugy átbanak mindenhol a mázsálásnál, hogy öröm nézni!

Nálunk a tüzépesnél 50kg egy kosár fa is meg szén is, ami 42 kg egésszen pontosan!
A hozzászólás:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-20 17:33:02 87
10-11q és nem nedves.
Előzmény:
tothpepe Creative Commons License 2009-01-20 15:24:12 86
Ok! Az nálunk 15000Ft 1m3. Kb 6q így sem olcsóbb!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!