Keresés

Részletes keresés

DavidCroft Creative Commons License 2009-01-20 19:51:26 18

Tisztelt SzabiSK!

Először is, milyen felszereltségű a lakás? Milyen minősítése van? Látni kell a kivitelezés minőségét. Ezek az információk nélkül ha valaki véleményt mond, azt felelőtlenül teszi. 

A hozzászólás:
SzabiSK Creative Commons License 2009-01-20 15:28:39 17
Sziasztok!
Valaki vásárolt, vagy tervez vásárolni a "Reitter 99" féle projektben?Elég olcsón kínáják a lakásiakat, jóval piaci ár alatt..és szerintem valami nem kerek, vagy mégis?
jegkek@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!