|
|
|
|
 |
DavidCroft
2009-01-20 19:51:26
|
18
|
Tisztelt SzabiSK!
Először is, milyen felszereltségű a lakás? Milyen minősítése van? Látni kell a kivitelezés minőségét. Ezek az információk nélkül ha valaki véleményt mond, azt felelőtlenül teszi. |
|
A hozzászólás:
 |
SzabiSK
2009-01-20 15:28:39
|
17
|
Sziasztok! Valaki vásárolt, vagy tervez vásárolni a "Reitter 99" féle projektben?Elég olcsón kínáják a lakásiakat, jóval piaci ár alatt..és szerintem valami nem kerek, vagy mégis? jegkek@freemail.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|