|
|
|
|
 |
tothpepe
2009-01-20 15:24:12
|
86
|
| Ok! Az nálunk 15000Ft 1m3. Kb 6q így sem olcsóbb! |
|
A hozzászólás:
 |
Vasgerinc
2009-01-20 12:35:46
|
85
|
| Ezért vesszük mi köbméterre. |
|
Előzmény:
 |
tothpepe
2009-01-20 11:14:55
|
83
|
Sziasztok, üdvözlök mindenkit!
Nem akarok okoskodni ebben a témában, csak a tapasztalatokat írom le! Somogy megyében lakom,mondhatni azt, hogy erdős területen. A helyi hírdetési újságban is árulják a kemény tüzifát 1450-1600 ft/q áron fajtától függően! A barátom meg is rendelt egy kocsival /30q/,mivel az árat nagyon jónak találta. Két napon belül érkezett is a kisteherautó a megbeszélt hasított tüzelővel. A barátomnak fetűnt, hogy egy kis Mazdára hogy fér el 30q. Megkérte a sofőrt, hogy menjenek el a helyi gabonatárolóhoz ahol lemérhetik. Erre nagy felháborodás, kiabálás, és árusunk már tovább is suhant. Tanulság: 1,Nem véletlen az olcsóság, a mennyiséggel behozza az itt keletkezett veszteséget 2, a tüzépen 2400 Ft/q és ott mérik le a szemed elött
Üdv:Péter |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|