Keresés

Részletes keresés

tothpepe Creative Commons License 2009-01-20 15:24:12 86
Ok! Az nálunk 15000Ft 1m3. Kb 6q így sem olcsóbb!
A hozzászólás:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-20 12:35:46 85
Ezért vesszük mi köbméterre.
Előzmény:
tothpepe Creative Commons License 2009-01-20 11:14:55 83
Sziasztok, üdvözlök mindenkit!

Nem akarok okoskodni ebben a témában, csak a tapasztalatokat írom le!
Somogy megyében lakom,mondhatni azt, hogy erdős területen. A helyi hírdetési újságban is árulják a kemény tüzifát 1450-1600 ft/q áron fajtától függően! A barátom meg is rendelt egy kocsival /30q/,mivel az árat nagyon jónak találta. Két napon belül érkezett is a kisteherautó a megbeszélt hasított tüzelővel. A barátomnak fetűnt, hogy egy kis Mazdára hogy fér el 30q. Megkérte a sofőrt, hogy menjenek el a helyi gabonatárolóhoz ahol lemérhetik. Erre nagy felháborodás, kiabálás, és árusunk már tovább is suhant.
Tanulság: 1,Nem véletlen az olcsóság, a mennyiséggel behozza az itt keletkezett veszteséget
2, a tüzépen 2400 Ft/q és ott mérik le a szemed elött

Üdv:Péter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!