|
|
|
|
 |
berci222
2009-01-20 07:04:17
|
78
|
Szerintem minden brikettalhato. A szalma is (ilyet mar lattam), meg az energiafü is (ilyet meg nem lattam).
|
|
A hozzászólás:
 |
Szabadbatthyany Béla
2009-01-20 06:29:45
|
77
|
Szerintem semennyi, mert nem jól brikettálható, de úgy tudom az erőmű sem szereti mert az égetésekor keletkező égéstermékek zavarják a kazánok folyamatos üzemeltetését. Gyakran le kell állni tisztítani. :-( |
|
Előzmény:
 |
berci222
2009-01-19 23:55:06
|
76
|
Sok- sok szélhámosság és némi tudatlanság elegyedik itt, a bio- energiaforrások területén....
A tisztanlatas kedveert fel tudnal homalyositani, hiogy a Mo.-on jelenleg eladott fabrikett hany %-a pl. energiafü eredetü????
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|