Keresés

Részletes keresés

berci222 Creative Commons License 2009-01-19 23:55:06 76

 

Sok- sok szélhámosság és némi tudatlanság elegyedik itt, a bio- energiaforrások területén....

A tisztanlatas kedveert fel tudnal homalyositani, hiogy a Mo.-on jelenleg eladott fabrikett hany %-a pl. energiafü eredetü????

 

 

csutka52 Creative Commons License 2009-01-19 20:39:12 73
Világosítsd fel a topictársakat! :-))))
A hozzászólás:
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2009-01-19 20:37:07 72

"Egy kivagott fanak csak a fele lesz füreszaru. A többi gyakorlatilag hulladek. Ami a füresztelepen, asztalosmühelyekben keletkezik abbol szoktak fabrikettet, pelletet gyartani"

Jelenleg még nagyjából így van de mondd kérlek, Te nem hallottál még az állami támogatással létesített és a jövőben létesítendő energetikai ültetvényekről és erőművekről? Fű, fűz, nyár, akác, stb.

Sok- sok szélhámosság és némi tudatlanság elegyedik itt, a bio- energiaforrások területén....
:-))))))))))))
Előzmény:
berci222 Creative Commons License 2009-01-19 19:31:34 71

 

Egy kivagott fanak csak a fele lesz füreszaru. A többi gyakorlatilag hulladek. Ami a füresztelepen, asztalosmühelyekben keletkezik abbol szoktak fabrikettet, pelletet gyartani.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!