|
|
|
|
 |
berci222
2009-01-19 19:31:34
|
71
|
Egy kivagott fanak csak a fele lesz füreszaru. A többi gyakorlatilag hulladek. Ami a füresztelepen, asztalosmühelyekben keletkezik abbol szoktak fabrikettet, pelletet gyartani.
|
|
A hozzászólás:
 |
Szabadbatthyany Béla
2009-01-19 17:45:52
|
70
|
"Úgy adják elő a fabrikett és fapellet hatékonyságát, mintha a leggazdaságosabb fűtés lenne. Amíg a fatüzelésnél 20-30% -kal hatákonyabb, addig az ára közel négyszerese a fának. Elismerem, hogy kevés hamu van belőle, és rendkívül környezetkímélő, de sztem csak ezért akarják a népre erőltetni."
Affenétcsak ezért!
Valakik el akarják adni az elégetéshez szükséges kazánjaikat, van aki gyártja a brikettet és a pelletet hozzá és szintén el akarja adni a termékét, van aki az alapanyagot szállítja hozzá, etc., etc., etc! :-)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|