Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-01-19 16:08:12 63
Minek kellene? Senki se mondta.
Nem érted mit, miért írtam?
A hozzászólás:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 16:05:50 60
Egy betűt elírtam. Van gázkazánom és hagyományos kazánom, nincs kedvem befektettni egy speciális pellet-kazánba.
Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2009-01-19 16:01:29 58
Most mi vaaan?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!