Keresés

Részletes keresés

Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 16:05:50 60
Egy betűt elírtam. Van gázkazánom és hagyományos kazánom, nincs kedvem befektettni egy speciális pellet-kazánba.
A hozzászólás:
r0226 Creative Commons License 2009-01-19 16:01:29 58
Most mi vaaan?
Előzmény:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 15:45:38 56
Egyrészt tudjuk, hogy vannak erre speciális kazánok, de köszönöm szépen, most nem akarok olyat is venni, ha mér van egy sima kazánom, meg egy gázkazánom. Egyébként meg akkor nem kell azzal reklámozni, hogy kályhába, kazánba stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!