Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-01-19 16:01:29 58
Most mi vaaan?
A hozzászólás:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 15:45:38 56
Egyrészt tudjuk, hogy vannak erre speciális kazánok, de köszönöm szépen, most nem akarok olyat is venni, ha mér van egy sima kazánom, meg egy gázkazánom. Egyébként meg akkor nem kell azzal reklámozni, hogy kályhába, kazánba stb.
Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2009-01-19 14:49:39 49
A fabrikettet nem úri passzióból találták fel hanem a hulladék fa egyik hasznosítása. A pellet meg a pellet kandallókba, kazánokba való, mással nem lehet üzemeltetni. A pelletkandallót meg azért csinálták ,hogy ne csak a gázkazánt lehessen szabályozni.
Elég nagy butaságra meg gazdagságra vall ha valaki brikettel üzemeltet egy hagyományos kályhát vagy kazánt és ne vegyetek lapszabászatból brikettet mert abba nem csak fa van hanem műanyag és ragasztó is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!