|
|
|
|
 |
r0226
2009-01-19 16:06:41
|
61
|
Na nem ilyen helyekre gondoltam.:-) Inkább pl. bauhaus. |
|
A hozzászólás:
 |
Pitecus
2009-01-19 15:34:28
|
54
|
off.
Erről a fahasábokról jut eszembe, hogy a délelött elvoltam nemzeti üzemanyagtöltő állomásunkon tankolni és kocsit mosatni. Amíg türelmesen vártam a fürdőzésre, ott voltak a nyolcadolt keményfa hasábok 1 pánttal átfogva a raklapon, amit körbecsomagoltak folpackkal (biztosan láttatok már ilyet). Nos azon a nylon-on annyi pára volt belül, mint a zárt mosó ablakán belülről. Nem hiszem, hogy rendesen kiszárított fa lett volna. |
|
Előzmény:
 |
r0226
2009-01-19 15:17:27
|
52
|
Mert jó, de miért fizessen az ember többet ha nem muszáj . Most már lehet kapni előre elkészített fahasábokat jóval olcsóbban. És az is tiszta munkát eredményez. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|