Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-01-19 16:06:41 61
Na nem ilyen helyekre gondoltam.:-)
Inkább pl. bauhaus.
A hozzászólás:
Pitecus Creative Commons License 2009-01-19 15:34:28 54

off.

Erről a fahasábokról jut eszembe, hogy a délelött elvoltam nemzeti üzemanyagtöltő állomásunkon tankolni és kocsit mosatni. Amíg türelmesen vártam a fürdőzésre, ott voltak a nyolcadolt keményfa hasábok 1 pánttal átfogva a raklapon, amit körbecsomagoltak folpackkal (biztosan láttatok már ilyet). Nos azon a nylon-on annyi pára volt belül, mint a zárt mosó ablakán belülről. Nem hiszem, hogy rendesen kiszárított fa lett volna.

Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2009-01-19 15:17:27 52
Mert jó, de miért fizessen az ember többet ha nem muszáj .
Most már lehet kapni előre elkészített fahasábokat jóval olcsóbban.
És az is tiszta munkát eredményez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!