Keresés

Részletes keresés

r0226 Creative Commons License 2009-01-19 15:18:14 53
Ja és jó a mahagóni fa is. :-))
r0226 Creative Commons License 2009-01-19 15:17:27 52
Mert jó, de miért fizessen az ember többet ha nem muszáj .
Most már lehet kapni előre elkészített fahasábokat jóval olcsóbban.
És az is tiszta munkát eredményez.
A hozzászólás:
Pitecus Creative Commons License 2009-01-19 15:11:32 51

"Elég nagy butaságra meg gazdagságra vall ha valaki brikettel üzemeltet egy hagyományos kályhát vagy kazánt"

 

Akkor miért írják, hogy a fabrikett jó vegyes tüzelésű kazánba és hagyományos kandallókba is?

Előzmény:
r0226 Creative Commons License 2009-01-19 14:49:39 49
A fabrikettet nem úri passzióból találták fel hanem a hulladék fa egyik hasznosítása. A pellet meg a pellet kandallókba, kazánokba való, mással nem lehet üzemeltetni. A pelletkandallót meg azért csinálták ,hogy ne csak a gázkazánt lehessen szabályozni.
Elég nagy butaságra meg gazdagságra vall ha valaki brikettel üzemeltet egy hagyományos kályhát vagy kazánt és ne vegyetek lapszabászatból brikettet mert abba nem csak fa van hanem műanyag és ragasztó is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!