Keresés

Részletes keresés

Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 14:49:17 48
De én 25000-rel számoltam.
A hozzászólás:
Pitecus Creative Commons License 2009-01-19 14:47:11 46

Hidd el, 2 hetes árat mondtam Csepelen és beszoptuk, mert holt nedves a tölgy. Idei kivágás.

Az én tüzépesem tavalyi akácot kínál 2200-ért. Ideit mos fog csak hozatni és azt lerakatja és letakarja őszig.

 

Előzmény:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 14:44:50 45
Az 1,52 és a jóindulatú (tapasztalatom alapján) 1,3 sztem még messze van a közeltől. Az ilyen drága fa pedig már nem nedves nyiván.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!