|
|
|
|
 |
Vasgerinc
2009-01-19 14:49:17
|
48
|
| De én 25000-rel számoltam. |
|
A hozzászólás:
 |
Pitecus
2009-01-19 14:47:11
|
46
|
Hidd el, 2 hetes árat mondtam Csepelen és beszoptuk, mert holt nedves a tölgy. Idei kivágás.
Az én tüzépesem tavalyi akácot kínál 2200-ért. Ideit mos fog csak hozatni és azt lerakatja és letakarja őszig.
|
|
Előzmény:
 |
Vasgerinc
2009-01-19 14:44:50
|
45
|
| Az 1,52 és a jóindulatú (tapasztalatom alapján) 1,3 sztem még messze van a közeltől. Az ilyen drága fa pedig már nem nedves nyiván. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|