|
|
|
|
 |
Vasgerinc
2009-01-19 14:44:50
|
45
|
| Az 1,52 és a jóindulatú (tapasztalatom alapján) 1,3 sztem még messze van a közeltől. Az ilyen drága fa pedig már nem nedves nyiván. |
|
A hozzászólás:
 |
berci222
2009-01-19 14:43:11
|
42
|
De vegyük a leg is legkirívóbb eseteket és legye 38 Ft/kg a fabrikett, a fa pedig 25. Az ár 1,52-szeres, az érték pedig hát...
Latod, latod. Höertekben kifejezve ez mar közel egyenlö (a különbseg, ha van a fa nedvessegtartalmatol függ).
|
|
Előzmény:
 |
Vasgerinc
2009-01-19 14:35:12
|
36
|
Hát ha meg is nyitom ezeket a sorokat, akkor a kiírt árak maár nem igazán igazak, de valóban olcsóbb, mint amennyiért én vettem. Viszont azt látom, hogy 65Ft-os háncsbrikett, lehet hogy én ezt vettem. Viszont ez azon semmit sem változtat, hogy rossz az áríérték aránya.
De vegyük a leg is legkirívóbb eseteket és legye 38 Ft/kg a fabrikett, a fa pedig 25. Az ár 1,52-szeres, az érték pedig hát... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|