|
|
|
|
 |
Vasgerinc
2009-01-19 14:43:46
|
43
|
| Én inkább kivárnám, hogy mi a tapasztalatotok. De mondom a kényelem nálam nem szempont. |
|
A hozzászólás:
 |
Pitecus
2009-01-19 14:41:11
|
39
|
Nem szeretnék a pénztárcádban vájkálni. De én megnéznék többféle dolgot.
Vannak ilyen üreges henger alaku fabrikettek, vennék 2x15 kg-ot próbából.
A párom testvérével is ezt beszéltük meg.Igaz neki a régi pillangószelepes, több helyről falsot szívó kazánja van...:))) |
|
Előzmény:
 |
Vasgerinc
2009-01-19 14:38:43
|
37
|
| Ugyanígy magyarázták nekem is, de elmondták, hogy akármilyen kis parázsról is meggyullad. Mindegy, a lényeg hogy felfűtött kályhában próbáltam először és tapasztalat kb 20% plusz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|