Keresés

Részletes keresés

Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 14:43:46 43
Én inkább kivárnám, hogy mi a tapasztalatotok. De mondom a kényelem nálam nem szempont.
A hozzászólás:
Pitecus Creative Commons License 2009-01-19 14:41:11 39

Nem szeretnék a pénztárcádban vájkálni. De én megnéznék többféle dolgot.

Vannak ilyen üreges henger alaku fabrikettek, vennék 2x15 kg-ot próbából.

A párom testvérével is ezt beszéltük meg.Igaz neki a régi pillangószelepes, több helyről falsot szívó kazánja van...:)))

Előzmény:
Vasgerinc Creative Commons License 2009-01-19 14:38:43 37
Ugyanígy magyarázták nekem is, de elmondták, hogy akármilyen kis parázsról is meggyullad. Mindegy, a lényeg hogy felfűtött kályhában próbáltam először és tapasztalat kb 20% plusz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!